Аліна Гросу відповіла, чи розірвала стосунки з коханим-росіянином Романом Полянським - Новини Ю

Аліна Гросу відповіла, чи розірвала стосунки з коханим-росіянином Романом Полянським

09.12.2022   15:20    5

Виконавиця представила трек “Самотня зима”.

Українська співачка Аліна Гросу традиційно напередодні Нового року потішила шанувальників композицією.

Втім, від попередніх новорічних треків нова пісня “Самотня зима” відрізняється ліричністю та чуттєвістю. Як прокоментувала сама Гросу, цей сингл вона присвятила жінкам, які зараз переживають важкі часи.


“Сьогодні мій настрій і настрій людей не дуже святковий. Проте, ми маємо триматися, ми вистоїмо і в нас це вийде. Свято має бути в будь-які часи, навіть найважчі. Святкові пісні підтримують силу духу, настрій і емоції людей, не дають падати”, – зазначила артистка.

Разом з тим, за допомогою цієї пісні Гросу частково відповіла на запитання, яке так хвилює її прихильників – чи справді співачка розірвала стосунки зі своїм коханим ,російським актором Романом Полянським:
“Я завжди випускаю пісні, які передають мої почуття. Можливо я не так багато говорю, але в моїх піснях можна почути набагато більше про моє життя. Тому, цього разу я презентую наддушевну композицію”, – зауважила Гросу.

Нагадаємо, що у Мережі вже давно ширяться чутки, що Аліна Гросу та Роман Полянський розійшлися. Пара перестала ділитися спільним фото, а Полянський взагалі зник з медіапростору. Проте, неочікувано, Полянський 30 жовтня разом з донькою від попереднього шлюбу з’явився у Москві на прем’єрі стрічки палкого прихильника Путіна, режисера Валерія Фокіна.