ABB відкрила робототехнічну мегафабрику в Шанхаї (відео) - Новини Ю

ABB відкрила робототехнічну мегафабрику в Шанхаї (відео)

09.12.2022   08:22    4

ABB офіційно відкрила свою сучасну, повністю автоматизовану та гнучку фабрику робототехніки в Канцяо (Шанхай, Китай). Виробничий і дослідницький об’єкт площею 67 000 м2 являє собою інвестиції ABB у розмірі 150 мільйонів доларів США (1,1 мільярда юанів). Він розгортатиме цифрові технології та технології автоматизації компанії для виробництва роботів наступного покоління, зміцнюючи лідерство ABB у сфері робототехніки та автоматизації в Китаї.


ABB прогнозує, що світовий ринок роботів зросте з 80 мільярдів доларів 2022 року до 130 мільярдів доларів у 2025 році, а Китай, найбільший у світі ринок робототехніки, на який у 2021 році припадав 51 % глобальних установок роботів, перевищивши позначку в один мільйон одиниць робочих роботів у 2021 році.

Об’єкт об’єднує фізичний і цифровий світи, створюючи цифрову виробничу екосистему, яка використовує віртуальні системи планування та управління виробництвом для покращення ефективності та максимізації продуктивності шляхом збору та аналізу даних. Немає традиційних стаціонарних складальних ліній – натомість гнучкі модульні виробничі клітини об’єднані цифровим способом в мережу та обслуговуються інтелектуальними автономними мобільними роботами. Роботизовані системи на основі штучного інтелекту виконують такі завдання, як загвинчування, складання та обробка матеріалів, звільняючи людей від цих завдань і забезпечуючи більшу винагороду за роботу.
Центр досліджень і розробок, який охоплює площу 8000 м2, створюватиме інновації в області штучного інтелекту (ШІ), цифровізації та програмного забезпечення, наприклад автономної мобільності, цифрового близнюка, машинного бачення та програмного забезпечення з низьким кодом, щоб зробити роботів більш інтелектуальними, гнучкими, безпечнішими і простішими у використанні.
Ці інновації, розроблені спільно з партнерами та клієнтами у «відкритій лабораторії» ABB, допоможуть розкрити нові можливості для гнучкої автоматизації в нових секторах, таких як New Energy Vehicles (NEV), логістика, охорона здоров’я, продукти харчування та напої. Після навчання понад мільйона людей у Китаї з 2005 року через існуючі партнерства зі школами та університетами, новий сайт продовжуватиме готувати та озброювати партнерів і кінцевих користувачів навичками для процвітання в нову еру автоматизації.

Фабрика є останнім підприємством ABB Robotics and Discrete Automation, яке було відкрито цього року після нового глобального інноваційного та навчального кампусу для автоматизації машин в Австрії в липні та Learning Factory 4.0 у Берліні у вересні 2022 року.

В ABB працює понад 15 000 людей у понад 130 містах Китаю, і Китай залишається одним із найважливіших науково-дослідних і виробничих центрів ABB. Будучи одним із трьох заводів ABB Robotics у всьому світі, новий завод у Шанхаї, який замінює існуючий, підтримуватиме клієнтів в Азії. Фабрика у Вестеросі (Швеція) постачає продукцію клієнтам у Європі, а фабрика Auburn Hills у Мічігані підтримує продукцію в Америці.

Джерело: https://new.abb.com