60-річний Aston Martin виявили у покинутому гаражі - Новини Ю

60-річний Aston Martin виявили у покинутому гаражі

10.12.2022   08:41    8

У США виявили спортивне купе Aston Martin DB4, випущене далекого 1962 року. Останні 30 років машина простояла без руху в одному з гаражів у передмісті Нью-Йорка. За раритет просять $330 тисяч, але після реставрації ціна купе може перевищити позначку в мільйон доларів.


Про унікальну знахідку розповів портал Gullwing Motor Cars. Як свідчить легенда, після того, як останній власник повернувся з В’єтнаму наприкінці 70-х років, він пішов працювати в місцеву автомайстерню, а його бос доручив чоловіку допомогти з ремонтом DB4. Після кількох тижнів роботи начальник передав йому ключі від машини. Після цього несподіваний подарунок опинився в гаражі нового власника для подальшої реставрації. Але щось пішло не так, а автомобіль так і простояв без руху більш як 30 років.

60-річний Aston Martin виявили у покинутому гаражі

Британський Aston Martin випустив 1129 екземплярів стандартної моделі DB4. Спорткар має легкий кузов з алюмінію, виготовлений італійським кузовним ательє Carrozzeria Touring із Мілана. DB4 оснащений оригінальним 3,7-літровим рядним шестициліндровим двигуном, який здатний розвивати 240 к.с. та має у своєму арсеналі 325 Нм крутного моменту. У парі з ним працює 4-ступенева механічна коробка передач.

60-річний Aston Martin виявили у покинутому гаражі
60-річний Aston Martin виявили у покинутому гаражі

Спочатку цей екземпляр мав блакитний колір, але за довгі роки зберігання без належного догляду втратив колишню красу. Проте в руках майстрів-реставраторів купе може не тільки набути первозданного вигляду, а й суттєво зрости в ціні. У її теперішньому стані машина пропонується за $330 тисяч, але після реставрації вартість може зрости втричі.

autoporady.com