4 способи зіпсувати сухі дріжджі: популярні помилки - Новини Ю

4 способи зіпсувати сухі дріжджі: популярні помилки

04.12.2022   19:22    3

Сухі дріжджі, а тим паче швидкодіючі добре рятують, коли потрібно по-швидкому спекти здобу. Але їхня наявність ще не гарантія успіху. Дріжджі можна безнадійно зіпсувати, причому часто господині навіть не підозрюють, як це відбувається. Назвемо 4 популярні помилки. Насправді, це досить вимогливий продукт, який не прощає навіть найменших помилок.


1. Розкрили пакет – використовуйте

Розкривши пакет, щоб розфасувати його на менші за обсягом кульочки або конвертики, не розраховуйте, що сухі дріжджі збережуть усі свої корисні властивості надовго. У найкоротший термін після розтину пакета сухі дріжджі слід використовувати за призначенням. На це є не більше 2-3 діб.

2. Спека та заморозка

Не можна зберігати сухі дріжджі біля опалювальних приладів або в гарячому приміщенні з високою вологістю. Не можна, щоб на них потрапляли прямі сонячні промені. Усе це призводить до загибелі живих організмів. Допускається лише одноразове заморожування – повторного зниження температури порошок не перенесе.
3. Дріжджі та спеції

Не тільки зі спеціями та прянощами, але навіть із сіллю не повинні контактувати дріжджі. Всі ці інгредієнти додають в тісто тільки після того, як були додані основні компоненти і на стадії формування випічки.

4. Дріжджі та цукор

Здавалося б, що цукор дріжджів перший друг. Це не зовсім так. Надлишок солодощі негативно впливає на процес бродіння. Тому, ставлячи опару на сухих дріжджах, додають лише дрібку цукру.

pixelinform.com