Як зберігати авокадо, щоб воно залишалося свіжим 12 днів - Новини Ю

Як зберігати авокадо, щоб воно залишалося свіжим 12 днів

29.11.2022   07:29    28

Авокадо не покриється плямами, м’якуш не потемніє і фрукт збереже свіжість, якщо знати, як правильно його зберігати. Експерти рекомендують купувати недозріле, ніж перезріле авокадо. У такому разі термін його зберігання становитиме 12 днів.

Як зберігати авокадо

Нестиглий фрукт тримають за кімнатної температури 7 днів. Потім поміщають у холодильник. Не рекомендується зберігати авокадо поруч із сирим м’ясом та стиглими фруктами. Якщо є ящик для салатів, то плоди найкраще зберігати у ньому.


Щоб не потемніло

Через деякий час після розрізання м’якуш авокадо темніє. Це не ознака псування, але виглядає не дуже гарно. Потемніння – наслідок впливу кисню на м’якуш фрукта.

Щоб зберегти розрізане авокадо, кісточку не виймають. На нього видавлюють трохи соку лимона (лайма), а потім поміщають у герметичний контейнер або обертають харчовою плівкою.
Таким чином, любителі авокадо можуть зберігати фрукт придатним для вживання протягом 12 днів. Тиждень плід дозріває за кімнатної температури. Три дні авокадо може лежати у холодильнику. А розрізаний фрукт у герметичній упаковці, залитий лимонним соком, зберігається ще 2 дні.


pixelinform.com