Як запекти в духовці хрустку картоплю: кулінарна хитрість - Новини Ю

Як запекти в духовці хрустку картоплю: кулінарна хитрість

30.11.2022   22:30    15

Найбільш корисним способом приготування картоплі є запікання, але не всі вдаються до цієї методики. Багато хто любить, щоб картопля вийшла не тільки смачною, а й хрумкою. Потрібного ефекту простіше досягти за допомогою фритюру або сковороди, а от при запіканні доводиться дуже постаратися.

Як можна запекти хрустку картоплю

Для того щоб страва вийшла неймовірно якісною та смачною, потрібно знати про одну ефективну методику. Насамперед необхідно подрібнити коренеплід. Намагайтеся зробити скибочки тонкими – оптимальна товщина складає всього пару міліметрів.


Потім беремо глибоку ємність із холодною водою, додаємо додатковий лід і залишаємо картоплю в такому вигляді у холодильнику на 60 хвилин. Після видаляємо рідину і за допомогою паперового рушника позбавляємося вологи.

Потім лист обробляємо олією і розкладаємо картоплю так, щоб шматочки не контактували один з одним. Приправляємо на свій смак і поливаємо олією у невеликій кількості.

Духову шафу прогріваємо до двохсот градусів і готуємо протягом п’яти хвилин. Далі знижуємо температуру до 190 градусів. Через дві хвилини перевертаємо коренеплід. Після цього запікаємо протягом восьми хвилин.
Картопля вийде смачною і хрумкою.


pixelinform.com