Xiaomi планує щорічно продавати 10 мільйонів електромобілів

30.11.2022   16:55    0

Ще в 2021 році Xiaomi зробила свій перший крок в автомобільну промисловість, заснувавши Xiaomi Automobile. Відтоді Xiaomi не робила жодних серйозних заяв. Але сьогодні Лей Цзюнь, засновник і генеральний директор Xiaomi, сказав, що Xiaomi планує продавати 10 мільйонів електромобілів щорічно. Давайте разом розберемося.

Коротка історія Xiaomi Auto

Xiaomi авто


Нагадаємо, Xiaomi була заснована в 2010 році і за кілька років стала одним з найвідоміших технологічних брендів у світі. Бренд починав з виробництва телефонів. Проте, пізніше Xiaomi перейшла на виробництво побутової техніки. У березні 2021 року Xiaomi оголосила, що також розроблятиме електромобілі.

Xiaomi авто

А у вересні 2021 року компанія Xiaomi Automobile була запущена в Китаї з початковими інвестиціями близько 10 мільярдів юанів (1,39 мільярда доларів США). Вони продовжили розвиток і в жовтні 2021 року провели конференцію для інвесторів. Під час зустрічі Лей Цзюнь, засновник і генеральний директор Xiaomi і Xiaomi Auto, сказав, що вони планують почати масове виробництво в першому півріччі 2024 року.
Xiaomi авто

Після конференції Xiaomi надовго замовкла. А в липні 2022 року перший прототип автомобіля Xiaomi був помічений у дикій природі під час дорожніх випробувань. Їх першим автомобілем став електричний седан зі спортивною зовнішністю. Більш того, в цей же час «шпигунам» пощастило зняти пікап Rivian R1T на території технопарку Xiaomi. Чи об’єднається Xiaomi з Rivian для створення електромобілів – ми не впевнені, але це цілком ймовірно. У будь-якому випадку, після цієї гучної новини Xiaomi Auto знову замовкла. А тепер Лей Цзюнь порушив мовчання кількома різкими заявами. Давайте доберемося до них.
Нова інформація про Xiaomi Auto з’явилася кілька днів тому, коли Xiaomi Group опублікувала фінансовий звіт за 3 квартал 2022 року. Відповідно до нього, Xiaomi Group інвестувала 829 мільйонів юанів (115,9 мільйонів доларів США) в інноваційний бізнес, включаючи розумні електромобілі. Тож ми бачимо, що Xiaomi Group дуже зацікавлена ​​у розробці власних електромобілів.

Xiaomi авто

І сьогодні Лей Цзюнь, засновник та генеральний директор Xiaomi, поділився деякими цінними ідеями. Він зазначив, що Xiaomi «провела дослідження та отримала глибоке розуміння індустрії електромобілів». Він також підкреслив, що коли індустрія електромобілів досягне «зрілості», 5 ​​брендів будуть займати 80% частки ринку. І у Xiaomi є лише один спосіб досягти успіху та увійти до п’ятірки найкращих – постачати більше 10 мільйонів автомобілів щорічно. Тепер ми бачимо, що Лей Цзюнь прагне продати досить багато автомобілів Xiaomi. Звичайно, він говорив про довгострокову перспективу, але ми чітко бачимо, що Xiaomi має амбітні плани щодо індустрії електромобілів.

Варто зазначити, що, згідно з повідомленнями китайських соціальних мереж, прототип автомобіля Xiaomi зійшов з конвеєра 28 вересня під внутрішньою назвою «MS11». Він оснащений технологією зарядки 800 В і силовою установкою на 260 кВт (354 к.с.). Більше про Xiaomi Auto Avtosota повідомить, як тільки дізнається.

avtosota.com