Влад Шевченко із "Ліги Сміху" показав, що цього року діти проситимуть у Святого Миколая - Новини Ю

Влад Шевченко із “Ліги Сміху” показав, що цього року діти проситимуть у Святого Миколая

24.11.2022   11:26    223

Популярний гуморист, учасник “Ліги сміху”, а також популярний блогер Влад Шевченко приміряв образ Святого Миколая і розвеселив українців новим роликом, яким поділився на своїй сторінці в соціальній мережі instagram.

Влад Шевченко має неймовірну здатність висміювати все і всіх, особливо гостро він жартує на досить гострі теми. Його гумор добре сприймається українцями, і кожен ролик стає чи не блокбастером.


Влад Шевченко. Фото: скрін youtube
Влад Шевченко. Фото: скрін youtube

На цей раз Влад Шевченко вирішив показати здивування Святого Миколая новим бажанням українців після 10 місяців повномасштабної війни. Гуморист показав, що діти більше не хочуть іграшок, а проситимуть балістичні ракети, дизельні генератори та найзаповітніше, щоб російському президенту повною мірою відплатилося за всі його злочини. В останньому бажанні всі мріють про особливо “творчий” підхід.

“Ну і фантазія…”, – коментує прохання дитини “Святий Миколай”.Українці посміялися і кожен впізнав себе у нинішніх бажаннях та проханнях до Святого Миколая.

“Коли тобі не 6 років, а думки такі ж”, “Микола цього року трохи вражений, але його можна зрозуміти. Мені теж, будь ласка, паяльну лампу. Оксана, 37 років”, “У діда Мороза така сама проблема”, – написали у коментарях.

Коментарі. Фото: скрін instagram

Коментарі. Фото: скрін instagram
znaj.ua