У Росії мобілізований поскаржився, що сам купує форму, а потім записав відео з вибаченнями - Новини Ю

У Росії мобілізований поскаржився, що сам купує форму, а потім записав відео з вибаченнями

22.11.2022   16:11    2149

Мобілізований військовослужбовець з Алтайського краю РФ із позивним “Яндекс” поскаржився, що змушений купувати обмундирування за власні кошти і що для призваних упродовж 3 тижнів не могли організувати навчання, але потім записав відео з вибаченнями та подяками командуванню.

ДжерелоМедуза, Управління преси та масових комунікацій Алтайського краю в Telegram


Деталі: Раніше “Яндекс” і кілька його товаришів по службі поскаржилася губернатору на відсутність забезпечення і необхідної військової підготовки.

Трохи згодом влада Алтайського краю опублікувала відео, на якому військовослужбовець уже вибачається перед владою і дякує командуванню “за проявлену небайдужість”.

Пряма мова мобілізованого: “Я “Яндекс”, відомий за відео. Неправильно зрозумів командування, не зрозумів десь. Речове забезпечення отримав у повному масштабі, новеньке, зручненьке. Отримав навіть каску, зброю. Поспішні висновки зробив. Прошу мене пробачити і зрозуміти, бо ситуація складна, і всі ми дуже сильно переживаємо і хочемо повернутися додому.
Командуванню дякую за проявлену до мене небайдужість. І ще раз прошу мене пробачити за те, що поспішні висновки були зроблені”.

Деталі: На відео військовий виглядає розгубленим, вибачення та подяки звучать незграбно. Мобілізований підкреслює, що йому дали “навіть каску та зброю”, хоча ці елементи екіпірування є базовими.

Він торкається кітеля і штанів, коли говорить про те, що форма зручна, намагаючись підкреслити правдивість своїх слів. Але при цьому виглядає солдат невпевнено і непереконливо.