У Мукачеві переселенці за підтримки Євросоюзу отримали харчі та засоби гігієни (ФОТО) - Новини Ю

У Мукачеві переселенці за підтримки Євросоюзу отримали харчі та засоби гігієни (ФОТО)

29.11.2022   05:00    6

На Закарпатті за підтримки Європейського Союзу надають благодійну допомогу вимушеним переселенцям

 

На Закарпатті триває реалізація благодійного проєкту «Надання допомоги людям, які знайшли прихисток у Мукачеві» від Благодійного фонду «Зміни одне життя».


Головними цілями благодійного проєкту є забезпечення гуманітарною допомогою (продуктами харчування, спеціальним дитячим харчуванням, засобами гігієни, медикаментами) внутрішньо переміщених осіб в місті Мукачеві, а також залучення більшої кількості волонтерів, розвиток волонтерського руху в місті Мукачеві та Україні.

Реалізація проєкту стартувала у Мукачеві минулого місяця. Про це ГОЛОСУ КАРПАТ розповіла керівниця організації БФ «Зміни одне життя» Ірина Лисничка.

Так, днями, в якості чергової гуманітарної допомоги, людям роздали продуктові набори, а також засоби гігієни.
Громадяни з числа ВПО, які отримували гуманітарну допомогу, щиро дякували благодійникам за турботу і участь, підтримку та чуйні серця.

Варто також зазначити, що основною метою діяльності згаданого Фонду є здійснення благодійної діяльності, спрямованої на допомогу дітям, в тому числі дітям-сиротам, дітям позбавленим батьківського піклування, жертвам домашнього насильства, внутрішньо переміщеним особам, допомога у наданні правової, паліативної допомоги потребуючим її, та надання допомоги іншим соціально незахищеним верствам населення відповідно до основних статутних сфер та завдань організації.
Надання допомоги відбувається в рамках проєкту «Надання допомоги людям, які знайшли прихисток у Мукачеві» що реалізує Благодійний фонд «Зміни одне життя» у межах суб-гранту проєкту EU4CSOs Emergency Actions, що реалізується БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю суб-грантера проєкту EU4CSOs Emergency Actions Благодійного фонду «Зміни одне життя» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.