у BMW запропонували берегти старі автомобілі замість купівлі нових - Новини Ю

у BMW запропонували берегти старі автомобілі замість купівлі нових

28.11.2022   23:00    5

У компанії BMW запропонували автовласникам берегти старі автомашини замість купівлі нових.

Очільник відділу сталого розвитку BMW Моніка Дернай дала автомобілістам несподівану пораду. Вона порекомендувала їм берегти старі автомобілі, якими вони володіють, замість того, щоб купувати нові.

За словами керівника відділу сталого розвитку, сучасні водії повинні прагнути продовжити термін служби своїх автомобілів, а не замінювати їх новими. Такий підхід, вважає вона, дозволить скоротити обсяг відходів автомобільної промисловості.


Нам справді потрібно думати про продовження життя авто, щоб не мати ринок уживаних автомобілів, які ви продаєте один одному, а брати машину та продовжувати термін її служби. Ідея може полягати в тому, що ви можете освіжити інтер’єр. Нам потрібні нові навички на вторинному ринку та при проектуванні автомобілів, щоб можна було зняти сидіння та встановити нове — тоді старий автомобіль виглядатиме як новий.

— заявила Моніка Дернай, зазначивши, що від цього виграє все суспільство.

BMW авто
Дернай додала, що автомобільний ринок має змінитися, щоб бути сумісним із так званою безвідходною економікою, ідея якої полягає у повторному використанні та переробці для мінімізації відходів. Але при цьому не можна забувати про потребу у власному автомобілі та думати, що заради піклування про екологію можна просто пересадити всіх на громадський транспорт, особливо в таких регіонах, як США.

Раніше BMW представила лімітоване спортивне купе BMW 3.0 CSL з 560-сильним двигуном під капотом і великою кількістю карбонових деталей в обробці.

avtosota.com