США погрожують новими санкціями Ірану через передачу озброєнь росії - Новини Ю

США погрожують новими санкціями Ірану через передачу озброєнь росії

24.11.2022   10:41    403

США не виключають посилення санкцій проти Тегерана через передачу ним бойових дронів росії, пряму участь іранських військових в атаках по цивільних об’єктах в Україні, а також на тлі повідомлень про можливу передачу технологій рф для виробництва дронів.

Про це заявив у вівторок під час телефонного брифінгу координатор з питань стратегічних комунікацій Білого дому Джон Кірбі, передає власний кореспондент Укрінформу.


«Ми бачили, як Іран напряму підтримував зусилля росії щодо вбивства (цивільних – ред.) українців», — зауважив представник Білого дому.

Він підкреслив, що йдеться не лише про передачу росії дронів та допомогу в навчанні російських військових у їх керуванні. «Вони (іранці – ред.) були залучені безпосередньо й допомагали росіянам вбивати невинних українських людей та атакувати цивільну інфраструктуру», — зазначив Кірбі.

У цьому зв’язку він заявив, що США «продовжують працювати зі своїми союзниками й партнерами у регіоні та за його межами, щоби притягти цей режим (у Тегерані – ред.) до відповідальності».

Кірбі наголосив, що проти Ірану вже були запроваджені санкції. Він зауважив, що Тегеран порушив резолюцію Ради Безпеки ООН, і це питання розглядається. «Ми не виключаємо варіанту введення додаткових санкцій»,- зазначив представник Білого дому.
Як повідомляв Укрінформ, за попередніми повідомленнями, Тегеран і москва могли домовитися про виробництво іранських дронів на російській території – щоб іранський режим зміг уникнути нових міжнародних санкцій.


news-xl.net