Саша Кольцова з "Крихітки" показала ніжки, та зізналась, чого бракує для зими - Новини Ю

Саша Кольцова з “Крихітки” показала ніжки, та зізналась, чого бракує для зими

30.11.2022   22:50    11

Співачка та журналістка Олександра Кольцова, більш відома під псевдо Каша Сальцова, лідерка гуртів “Крихітка Цахес” та “Крихітка”, розповіла, як таргетингова рекама соцмережі запропонувала їй те, чого не вистачає цієї зими.


На своїй сторінці у Facebook, Саша Кольцова показала два фото, на одному – панчохи та пояс до них, а на другому – свої ніжки у теплих лижних шкарпетках та зверху ще одних – теплих. На думку Саші Кольцової, саме такі теплі речі потрібні їй цієї зими, а зовсім не панчохи.

Саша Кольцова. Фото: скриншот Twitter

Зліва — саме те, що, на думку таргетингу фейсбуку, потрібно мені цієї зими Справа — лижні шкарпетки, а на них флісові. Потворно, але тепло. – написала Співачка.

Скриншот повідомлення

Під постом зібралося чимало коментарів, які прийшли подискутувати на тему, що потрібніше панчохи, чи теплі шкарпетки.“Лижні шкарпетки і тримачі до них”, “Отой поясочок коштує 3000грн, а панчішки 1600 грн. Це ж скільки шкарпеток на ці гроші можна накупити!”, “тю, красиві кольорові шкарпетки натягнути на довгі вовняні панчохи, які зафіксувати отією підв’язкою… давно треба привнести шось свіже до світу високої моди, струсонути Париж”, “Британські вчені кажуть, що в жінок з теплими шкарпетками кращі оргазми”,- написали у кометарях.

 

Скриншот коментарів

Скриншот коментарів

 

 

Скриншот коментарів