Російський підводний човен запустив ракети Калібр у Японському морі - Новини Ю

Російський підводний човен запустив ракети Калібр у Японському морі

26.11.2022   07:35    1506
Російський підводний човен запустив ракети Калібр у Японському морі

Фото: Минобороны РФ

Магадан – найновіший підводний човен проекту 636.3 Варшавянка

Першою ракетою успішно вражена морська ціль – щит-мішень. Друга ракета вразила берегову ціль на полі Сюркум у Хабаровському краї, запевняють у Міноборони РФ.

Новий російський дизель-електричний підводний човен Магадан виконав запуски крилатих ракет Калібр з акваторії Японського моря. Про це повідомило Міноборони РФ у п’ятницю, 25 листопада.


“Дизель-електричний підводний човен Магадан Тихоокеанського флоту (ТОФ) з акваторії Японського моря здійснив пуски з підводного положення крилатих ракет комплексу Калібр по морській та береговій цілях”, – йдеться в повідомленні.

Вказано, що перед виконанням бойових вправ підводний човен потай увійшов у заданий район, звідки завдав ракетних ударів по мішенях. Виконання ракетної стрільби забезпечували кораблі та судна, літаки та безпілотники морської авіації ТОФ.
“Першою ракетою успішно вражена морська ціль – щит-мішень, що імітує надводний корабель умовного противника. Друга ракета в розрахунковий час вразила берегову ціль на тактичному полі Сюркум в Хабаровському краї. Дальність стрільби склала більше 1000 кілометрів”, – додали російські військові.

Відомо, що 9 жовтня підводний човен Магадан прибув на Тихоокеанський флот у пункт постійного базування у Владивосток. Того ж місяця його включили до бойового складу флоту.

Магадан – третій підводний човен проекту 636.3 Варшавянка у серії для Тихоокеанського флоту.

korrespondent.net