Російські пропагандисти "поховали" батька Путіна за 10 років до народження диктатора, приписавши йому "подвиг" - Новини Ю

Російські пропагандисти “поховали” батька Путіна за 10 років до народження диктатора, приписавши йому “подвиг”

24.11.2022   13:03    699

Російський “Перший канал” зганьбився, помилково приписавши батькові диктатора Володимира Путіна героїчну смерть в 1941-1943 роках, близько за 10 років до народження тирана. Володимир Спиридонович нібито “загинув на Невському п’ятачку, прориваючи вороже кільце” в часи Другої світової війни.

Такий рядок з’явився в ефірі пропагандистського телеканалу, на що звернули увагу в Twitter SOTA. За офіційними даними батько Путіна помер у 1999 році.


У сюжеті “Першого каналу” йшлося: “Про це заявляв і президент Володимир Путін, чий батько загинув на Невському п’ятачку, прориваючи вороже кільце”.

Чому псевдожурналісти в своєму тектсі “поховали” батька Путіна на десятки років раніше, ніж про це йдеться в офіційних джерелах, – невідомо. До речі, згідно з відкритої інформації, Володимир Спиридонович дійсно брав участь в Другій світовій війні, однак вижив і в 1952 році в нього народився син, котрий став військовим злочинцем та тираном.

obozrevatel.com