Німеччина прийняла у 9 разів більше українців, ніж Франція - Новини Ю

Німеччина прийняла у 9 разів більше українців, ніж Франція

28.11.2022   22:00    4
Німеччина прийняла у 9 разів більше українців, ніж Франція

Через війну до країн ЄС виїхали мільйони українців

Лише німецька федеративна земля Баварія прийняла більше українців, ніж сусідня з країною Франція, пише Bild am Sonntag.

Біженці з Українидуже нерівномірно розподілені в країнах Європейського Союзу,пише німецьке щотижневе видання Bild am Sonntag у статті від 26 листопада.


За даними міністерства внутрішніх справ Німеччини,у цій країні перебувають понад мільйон українських біженців. “Це майже у дев’ять разів більше, ніж у Франції”, – констатує видання. За його підрахунками, лише німецька федеративна земля Баварія прийняла більше українців, ніж сусідня держава-член ЄС.

Іншою країною, куди через розв’язану Росією війну виїхало багато українців, сталаПольща. “Величезну кількість” українських біженців також прийняла з огляду на її розміри Чехія.

Євросоюз готується до можливої ​​нової хвилі біженців узимку
Раніше глава фракції Європейської народної партії у Європейському парламенті Манфред Вебер закликав країни ЄС виявляти більше солідарності щодо прийомубіженців з України. “Якщо заразпротягом зими черезросійські бомбардуваннята напади ще більше українців будуть змушені рятуватися втечею, Західній Європі потрібно буде більшою мірою виявити відповідальність”, – заявив він, додавши, що”цей виклик повинні будуть прийняти однаково всі країни-члени ЄС”.

У свою чергу єврокомісар з внутрішніх справ Ільва Йоханссон зауважила в бесіді з Bild am Sonntag, що біженці з України переважно вирушали туди, де мають друзів або родичів, а також нагадала, що українці мають рівний доступ до системсоціального забезпечення по всьому Євросоюзу.

“За узгодженням з країнами-членами ЄС зараз ми посилюємо роботу з підготовки доможливого прийому нових біженців узимку”, – повідомила вона. За її оцінкою, в Євросоюзі немає проблем із солідарністю щодо прийому українських біженців. “Держави-члени ЄС, які ще мають можливості, цілком очевидно посилюють свою роботу, щоб допомогти країнам-членам, які вже досягли межі своїх можливостей”, – сказала єврокомісар.
korrespondent.net