На Вінничині жінка облаштувала пункт незламності у себе вдома - Новини Ю

На Вінничині жінка облаштувала пункт незламності у себе вдома

25.11.2022   08:00    25

Українці направду – нація, яку не зломить жоден терорист світу. В той час, коли мільйони людей залишилися без світла і тепла у багатоповерхівках, мешканці приватних будинків готові ділитися усім, лиш би допомогти ближнім.

Ольга мешкає на Вінниччини. Сьогодні, 24 листопада, жінка, на своїй сторінці у Фейсбук опублікувала новину – вона відкриває двері свого дому і робить так званий “пункт незламності”. Новина вмить розлетілася соціальними мережами, а українці – розчулені.


Ольга лиш запропонувала допомогу. В дописі зазначила, що всі охочі, хто потребує можуть приходити до неї, заряджати гаджети, зігріватися і навіть, без проблем, приготувати собі сніданок чи вечерю. Мовляв, хай не лякає нікого вимкнення газу, бо в домі є піч і дрова.

“В наявності є дві кімнати з диваном, двома кріслами та чотирма стільцями. На підлогу можна накидати матраци … Без світла!!! Без води!!! Без опалення!!! Але головне – без росії!!! Тримаймося!!!“, – написала Ольга.
В кінці свого допису, жінка опублікувала свою адресу і контактний телефон.

На Вінничині жінка облаштувала пункт незламності у себе вдома (фото) Українці вражені, у коментарях під дописом жінки пишуть слова захоплення і вдячності. Наразі, невідомо, чи хтось скористався “пунктом незламності” Ольги, але за даними голови Вінницької ОВА Сергія Борзова, на Вінниччині вже діє близько двохсот пунктів незламності, які облаштувала влада області.

У пунктах незламності люди зможуть зігрітися, зарядити мобільні телефони, отримати питну воду, чай, печиво, доступ до мережі Інтернет й інформації про події, що відбуваються у країні та світі.