На кордоні України з Білоруссю затримано групу "підкинутих" нелегалів - Новини Ю

На кордоні України з Білоруссю затримано групу “підкинутих” нелегалів

27.11.2022   15:45    2
На кордоні України з Білоруссю затримано групу підкинутих нелегалів

Фото: ГПСУ

Нелегали на українсько-білоруському кордоні

Затримані чоловіки повідомили, що територією Білорусі їх до кордону з Україною на автомобілі довезли особи у військовій формі, вони припускають, що це були представники прикордонної служби РБ.

На кордоні України з Білоруссю було затримано групу нелегальних мігрантів, яких туди доправили туди білоруські силовики та прикордонники. Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.


“Республіка Білорусь продовжує підтримувати штучно створену міграційну кризу та навмисно створює умови для спроб незаконного перетину кордону мігрантами… Групу нелегальних мігрантів вихідців із Південно-Східної Азії на державному кордоні затримали прикордонники Житомирського загону”, – йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що при виконанні завдань прикордонники помітили сліди, що ведуть з боку Білорусі, після чого виявили та зупинили шістьох іноземців – громадян Пакистану та Бангладеш.
“Затримані чоловіки повідомили, що територією Білорусі їх до кордону з Україною на автомобілі довезли особи у військовій формі, вони припускають, що це були представники прикордонної служби РБ. Далі їм вказали, в якому напрямку мігранти повинні прямувати”, – йдеться у повідомленні.

З’ясувалося, що чоловіки контактували з білоруськими силовиками, які вказали їм дорогу, а також наказали після незаконного перетину українського кордону зателефонувати та повідомити про місцезнаходження.

“Це підтверджується і листуваннями в месенджерах у телефонах іноземців. За словами мандрівників, до цього вони безуспішно намагалися потрапити до Польщі, теж за сприяння білоруських правоохоронців. Однак довга подорож у мігрантів не вдалася, одразу після незаконного перетину кордону вони були затримані українськими прикордонниками”, – додають у ДПСУ.
korrespondent.net