Мірзоян розповів, що побачив на звільненій Херсонщині - Новини Ю

Мірзоян розповів, що побачив на звільненій Херсонщині

28.11.2022   20:50    11

Відомий український музикант Арсен Мірзоян, який потрапив до звільненої від окупантів Херсонщини одним з перших артистів, розповів, що йому довелося там побачити. Співак став свідком того, як місцеві жителі в сльозах просили ЗСУ не залишати їх.

Побачене надихнуло Мірзояна на написання нової пісні. Про це він розповів в інтерв’ю “Сніданку з 1+1” на YouTube.


Артист опинився поблизу Херсона, в Миколаєві, 11 листопада, адже домовився передати захисникам південного напрямку авто. Почувши, що Херсон звільнили, команда зірки вирушила до міста. Там Мірзоян поспілкувався з жителями і став свідком їхніх перших емоцій після деокупації.

“Ще вдень на площі було таке відчуття свята, а коли ми вже пізно вночі заїжджали десь по селам, провідували знайомих, люди просто чіплялися за військових і в сльозах просили: “Хлопці, не йдіть більше нікуди і обіцяйте, що ви нас не залишите”. Це таке було вперше. Ми розуміли, що 8 місяців окупації накладають відбиток свій”, – розповів Мірзоян.
Наступного дня він зіграв на центральній площі в обласному центрі для щасливих херсонців, які вперше за 8 місяців відчули свободу від окупації. Побачене та почуте надихнуло музиканта на пісню.

“Дорогою назад вже десь вночі, заїжджаючи до Києва, я написав пісню. Це вже виважений діалог з самим собою про те, що я побачв, що я відчув”, – сказав співак.

Раніше OBOZREVATEL писав, що Арсен Мірзоян прокоментував гучний мовний скандал навколо своєї колеги Олі Полякової та телеведучої Маші Єфросініної. Детальніше про це – читайте в матеріалі.