Лікарі розповіли звідки беруться хвороби нирок - Новини Ю

Лікарі розповіли звідки беруться хвороби нирок

30.11.2022   10:00    13

До захворювань сечостатевої системи можуть призвести, здавалося б, зовсім не пов’язані з нирками звички. Терапевт попередила, на що слід звернути увагу.

Сильне переохолодження, різке чергування температур чи надмірне вживання алкоголю можуть призвести до розвитку ниркових хвороб.


Лікар-терапевт Тетяна Романенко розповіла, що недостатній контроль за станом зубів, зловживання сіллю та надмірне захоплення знеболюючими загрожує порушеннями роботи сечостатевої системи.

«Байдуже відношення до свого здоров’я, наприклад невиліковані зуби, неправильна поведінка при ангіні, можуть призвести до хвороб нирок. Наприклад, бактерія стрептокока через розвиток якогось запального процесу може спричинити ускладнення ниркових хвороб», – пояснила лікарка.

Тетяна Романенко розповіла, що хворі зуби є джерелами інфекцій, яка може поширюватися по організму та провокувати ускладнення хвороб серця та нирок.

Крім того, при неправильному лікуванні запальних захворювань наслідки можуть торкнутися всієї сечостатевої системи, викликавши простатит, запалення сечового міхура або придатків.

glamour.kyiv.ua