Лікар назвав три продукти, про які варто якнайшвидше забути: Наближають закупорку артерій - Новини Ю

Лікар назвав три продукти, про які варто якнайшвидше забути: Наближають закупорку артерій

24.11.2022   07:41    571

Хірург-уролог, андролог, онкоуролог, кандидат медичних наук Марк Гадзіян перерахував продукти, вживання яких несе переважно шкоду для організму, а від них краще відмовитися зовсім.

У списку – газування, різні лимонади. Продукт, крім ризику виникнення онкологічних захворювань, прискорює наближення старечого недоумства, зазначив фахівець.


“Хоча солодке для мозку – необхідність, у газованому газі надзвичайно велика концентрація сахарози, і про таке пиття слід скоріше забути”, – пояснив він.

Обсмажений у киплячій олії продукт – ще один ворог людського організму, що провокує закупорку артерій, послаблення функціонування головного мозку та хворобу Альцгеймера. Причому не дуже важливо, що ви з’їли з приготовленого у фритюрі – картоплю або морепродукти. Після обробки вони однаково шкідливі.

“Будь-які продукти, навіть високою мірою корисні у сирому вигляді, після обсмажування перетворюються на шкоду мозкової діяльності людини”, – зазначив фахівець, пояснивши це високим рівнем вмісту жирів, підвищеною калорійністю, канцерогенними речовинами, що призводять до запальних процесів.

Любителям ще одного сумнівного продукту на столі – соєвого соусу – лікар нагадав, що в одній столовій ложці рідкої приправи міститься трохи менше половини добової норми солі. За словами фахівця, останні дослідження підтвердили, що гіпертонічна хвороба, будучи результатом надмірного споживання продуктів натрію (у тому числі соєвого соусу) і солі, негативно впливає на кровообіг.“Перешкоджує нормальному кровообігу в корі головного мозку та погіршує пам’ять”, – уточнив лікар у своєму Telegram-каналі.

storinka.com.ua