Ізраїльський лікар розвіяв головний міф про температуру 37 - Новини Ю

Ізраїльський лікар розвіяв головний міф про температуру 37

28.11.2022   22:31    5

Підвищена температура тіла – неприємний симптом, який сигналізує нам про те, що організм почав боротися з грипом чи іншою інфекцією. Багато хто вважає, що температуру 37 не можна збивати, але ізраїльський лікар Борис Бриль іншої думки.

Фахівець зазначив, що при захворюванні завжди потрібно збивати підвищену температуру, а не чекати, доки вона сама спаде чи підвищиться ще більше. При температурі 37 градусів людина відчуває слабкість, ломоту в тілі, у неї пропадає апетит, підвищується серцебиття і т. д.


Багато людей не вживають жодних заходів, щоб організм краще боровся із запаленням, але така поведінка може призвести до неприємних наслідків. Лікар вважає, що температуру 37 потрібно відразу збивати, тому що вона запускає в організмі безліч процесів, які можуть зашкодити.

Наприклад, такий показник може призвести до вазоконстрикції (звуження просвіту кровоносних судин — прим. авт.), а також запускає компенсаторні процеси. Борис Бриль наголосив, що немає жодного офіційно наукового доказу того, що температуру 37 збивати не можна.
ua-novosti.info