Індія запустила ракету із дев'ятьма супутниками - Новини Ю

Індія запустила ракету із дев’ятьма супутниками

27.11.2022   14:31    9
Індія запустила ракету із дев ятьма супутниками

Фото: СкриншотЗапуск ракети PSLV з космодрому на острові Шріхарікота

На орбіту виведено супутник EOS-06, призначений для проведення океанографічних досліджень та спостереження за процесами у світовому океані.

Індія здійснила успішний запуск ракети-носія Polar Satellite Launch Vehicle (PSLV). Вона має вивести на орбіту супутник дистанційного зондування Землі EOS-06 та вісім наносупутників. Про це повідомила Індійська організація космічних досліджень (ISRO) у суботу, 26 листопада.Запуск було здійснено об 11:56 за місцевим часом (о 08:26 за Києвом) зі стартового майданчика Космічного центру імені Сатіша Дхавана на острові Шріхарікота на південному сході Індії.


Відомо, що ракета успішно вивела супутник EOS-06 на цільову орбіту з точністю. Інші супутники будуть виведені на цільові орбіти через деякий час.

Апарат EOS-06 (Earth Observation Satellite-06) масою 1117 кг був створений для поповнення супутникового угруповання Oceansat для забезпечення безперервного спостереження за океанами та застосування у сфері океанографії. Планується, що EOS-06 вирушить на сонячно-синхронну орбіту заввишки 738 км та доповнить роботу супутника Oceansat-2, виведеного на орбіту у 2009 році.
Також на орбіту висотою 511 км вирушать вісім кубсатів, у тому числі, індійські INS-2B, Anand, два апарати Thybolt і чотири наносупутники Astrocast, розроблені однойменною швейцарською компанією. Усі апарати будуть використовуватись для випробування та демонстрації різних технологій.

korrespondent.net