Гостра на язик Оля Полякова прокоментувала вихід нової пісні Лесі Нікітюк: “Ти співаєш, я так розумію?” - Новини Ю

Гостра на язик Оля Полякова прокоментувала вихід нової пісні Лесі Нікітюк: “Ти співаєш, я так розумію?”

24.11.2022   13:50    986

Не так давно ведуча Леся Нікітюк відкрила і собі новий талант — співочий. За короткий час вона встигла записати декілька пісень, які швидко стали хітами. Дівчина не зупиняється та дарує загалу нові порції позитиву, підбадьорюючи публіку власними треками.

Леся Нікітюк випустила нову пісню

16 листопада ведуча, гумористка, а з недавніх пір ще співачка, Леся Нікітюк, випустила нову пісню — власне бачення хіта Софії Ротару “Только этого мало”. Білявка вирішила переспівати цей ретро-шлягер у власному стилі: українською мовою на новий, актуальний нині, лад — про Херсон.


Усі дні після прем’єри Леся активно просуває пісню в маси та доводить, що вона — справжній вокальний талант.
Але з цим не погодилась інша запальна білявка Оля Полякова.

Оля Полякова визвірилась на Лесю Нікітюк

“Королева Ночі” в обличчя облаяла юне обдарування, навіть назвавши Нікітюк козою:

“Ти співаєш, я так понімаю? Шо, якусь ф*гню смішну? На мою територію лізеш, коза?”

Таке відео виклала в Інстаґрам-сторіз у своєму акаунті ведуча, відмітивши Олю Полякову. Правда, це було у далекому 2017 році та при інших обставинах, ніяк не пов’язаних з початком співочої кар’єри Леді Ле.З почуттям гумору в Лесі Іванівни все гаразд, адже вона вирішила загадати, як у 2017 році Оля Полякова жартома вирішила поставила ведучу на місце. Це була частина номера виступу Лесі Нікітюк на шоу “Танці з зірками”, де Полякова стала запрошеною екс-учасницею.

Королева Ночі злякалась конкуренції

Саме цей фрагмент виступу виконавиця влучно згадала після виходу своєї грайливої пісні, оскільки вона дійсно зайняла нішу смішних пісень від гарної білявки. Тому можна видихнути в полегшенням — нового скандалу за участі Полякової не буде.

Нагадаємо, раніше Леся Нікітюк записала пісню “Сіла птаха”, у якій висміяла російську пропаганду, а також заспівала про небажання виїжджати з Криму разом з Jerry Heil.


sensatsiya.com