Дорогий преміальний кросовер BMW перетворили на снігоприбиральну машину (фото) - Новини Ю

Дорогий преміальний кросовер BMW перетворили на снігоприбиральну машину (фото)

28.11.2022   19:00    2

Кросовер BMW X5 оснастили широким відвалом для збирання снігу. Крім того, він отримав лебідку, буксирувальні гаки та додаткову оптику.

BMW X5 2022 з’явилася нова нестандартна версія. В Іспанії кросовер преміум-класу переробили на снігоприбиральну машину. Про це повідомляє сайт Periodismodelmotor.


BMW X5 2022, BMW X5, новий BMW X5, кросовер BMW, снігоприбиральна машина Fullscreen
Авто збудували на замовлення поліції Мадрида

Незвичайний кросовер BMW створили для поліції Мадрида. В Іспанії снігопади — рідкість, тому снігоприбиральною машиною може бути легковий автомобіль.Новий BMW X5 отримав великий відвал для збирання снігу. Крім того, з’явилися лебідка і троси для буксирування застряглих авто. На додаток, тюнінг BMW X5 включає встановлення проблискових маячків, додаткової оптики та спецзв’язку.

BMW X5 2022, BMW X5, новий BMW X5, кросовер BMW, снігоприбиральна машина Fullscreen
Для доопрацювання вибрали версію з тягучим дизелем

Для доопрацювання вибрали кросовер BMW X5 xDrive30d, оснащений 3,0-літровим турбодизилем потужністю 286 к. с. і з крутним моментом 620 Н∙м. Має величезну тягу, що важливо для снігоприбиральної техніки.

Подібне авто недешеве — вартість преміальної моделі стартує з позначки 77 500 євро. З іншого боку, повноцінна снігоприбиральна машина набагато дорожча.