Чому не варто купувати вживану Toyota Camry - Новини Ю

Чому не варто купувати вживану Toyota Camry

25.11.2022   14:00    1621

Сьоме покоління Toyota Camry – седан у кузові VX50 – досі має високий попит на вторинному ринку. Вважається, що “п’ятдесятка” практично вічна і ніколи не ламається, але насправді це, звичайно, не так. Машина має низку серйозних недоліків, про які розповідає портал «АвтоПогляд».

Toyota Camry в кузові VX50 випускали з 2011 по 2018 роки. За цей час пройшло два поновлення. Так, «Кемрі» — високоліквідний автомобіль, який повільно втрачає ціну, але й у нього чимало слабких місць.


Найголовніша з кузовних «болячок» – іржа на капоті та кришці багажника. Вона виникає під хромованими накладками в точках їхнього кріплення, а потім поширюється на кузовні панелі. Здуття фарби часто помічають і в отворі госпблоку. У гарантійний період дилери перефарбовували ці місця, а зараз усі роботи ляжуть на плечі покупця. З огляду на зростання цін на лакофарбові матеріали доведеться заплатити чимало.
Але це ще не все. Дорестайлінгові машини відрізняються слабким антикорозійним захистом. Достатньо невеликого сколу, щоб через якийсь час метал почав руйнуватися. Тож краще віддавати перевагу рестайлінговим авто — вони стійкіше переносять наші «солоні» дороги.

Варто звернути увагу і на ксенонову оптику: вона не відрізняється довговічністю, а лампи нині зовсім не дешеві. Японці кілька разів проводили різні доопрацювання, але не змогли вирішити проблему.
Що стосується моторів, то в цілому вони надійні, але деякі «косяки» все ж таки є. Наприклад, 2-літровий агрегат сімейства 6AR дуже чутливий до якості палива. І хоча Тойота дозволяє використовувати 92-й бензин, якщо лити його в бак постійно, то забиваються форсунки і з’являються інші проблеми. А ще власники скаржаться, що двигуни з безпосереднім упорскуванням потерпають від відкладень на впускних клапанах.

У 2,5-літрового «серця» упорскування розподілене, тож ця біда йому не загрожує. Але у цього мотора сильно шумлять фазообертачі, через що доводиться регулярно міняти муфту на впускному розподільчому валу. Ну а загальну «хворобу» — текти сальників колінвала — виробник зумів перемогти лише 2016 року.

Зрештою «пробіжимося» з проблем підвіски. Тут можна відзначити швидке закисання напрямних задніх супортів. Крім того, в морозну пору року часом свистить вентилятор за передньою панеллю. Це масовий дефект, який усувають заміною цілого блоку.


uamotors.com.ua