Чим досвідчені кухарі змащують булочки для блиску: названі найкращі варіанти - Новини Ю

Чим досвідчені кухарі змащують булочки для блиску: названі найкращі варіанти

24.11.2022   11:00    527

Багато хто помічав, що у професійних пекарів булочки завжди апетитно блищать. Для цього випічку прийнято змащувати певним чином.

Які варіанти є найцікавішими

Молоко з куркумою

Найкраще брати молоко з високим відсотком жирності та ввести чайну ложку куркуми. Пряність не має яскраво вираженого смаку, зате здатна надати гарний колір готовим борошняним виробам. Обробляти булочки варто безпосередньо перед відправкою до духової шафи.


Сметана

Перед випіканням булочки можна обробити і сметаною. Завдяки цьому продукту вироби виглядають апетитними. Поверхня випічки виходить матовою.

Курячі яйця

Деякі кулінари використовують куряче яйце цілком. Кондитерський виріб отримує блиск і приємний колір. Але можна і поекспериментувати, використавши жовтки та білки окремо.
Вершкове масло

Цей продукт красиво змінює колір булочок. Використовувати масло краще варто після того, як ви дістали виріб із духової шафи. Також можна використовувати і олію.

Солодкий чай

Цей варіант багато хто вважає найбільш ефектним, тому що колір булочок виходить максимально апетитним. Також у виробів з’являється характерний глянсовий блиск. Обробляти солодким чаєм випічку краще після того, як воно буде готове.


pixelinform.com