Алла Мазур показала, як в екстремальному режимі готувалася до ефіру (фото) - Новини Ю

Алла Мазур показала, як в екстремальному режимі готувалася до ефіру (фото)

24.11.2022   15:50    1199

Популярна українська телеведуча та зірка “1+1” Алла Мазур, яка пережила онкологію, часто ділиться з шанувальниками своїми думками та новинами на сторінці в Instagram. Так цього разу телезірка показала, як готувалася до ефіру в екстремальних умовах.

Як відомо, після чергового масованого ворожого обстрілу багато регіонів України залишилися без електроенергії, не виняток і Київ. Алла розповіла, що довелося готуватися до ефіру в екстремальних умовах, адже за будь-яких обставин він має відбутися. На новій фотографії телезірка зафіксована в коридорі при світлі лампи, над нею “чарує” гример, який готує її до ефіру.


 
У підписі до публікації Мазур розповіла: “ТСН в режимі екстриму. Світла в гримерках немає, ліфти стоять, в коридорах і на сходах виручають ліхтарики в мобілках – як і багатьох українців зараз. Але ефір має відбутися за будь-якої погоди! Тому наносимо останні штрихи з просто в коридорі. А мамина доня Вероніка нас морально підтримує. P.S. Що розказали ми в #ТСН о 19.30 цього екстремального вечора 23.11.22 – можна подивитися в ютубі: коли з‘явиться електрика і зв’язок. Але – не здамося! І переможемо!”.
 

politeka.net