Актор Юрій Горбунов поділився фото у новому іміджі: пишне волосся і вуса на мільйон — конкурент Зіброва - Новини Ю

Актор Юрій Горбунов поділився фото у новому іміджі: пишне волосся і вуса на мільйон — конкурент Зіброва

23.11.2022   12:32    1454

Днями актор та ведучий Юрій Горбунов заінтригував своїх підписників цікавим фото, на якому постав у кардинально новому іміджі: довге волосся, густі вуса, які дуже пасують ведучому, погляд спрямований у далечінь. Одягнений Горбунов не у своєму стилі — атласна сорочка, з розстібнутими верхніми ґудзиками та недолугий класичний костюм. Інтер’єр навколо ведучої теж виглядає досить дивно, адже на стіні над каміном висить портрет такого же самого кудлатого Юрія Горбунова, а кімната обставлена предметами відносної розкоші.
Дуже незвичайний образ для ведучого, але вже не вперше шанувальники бачать його таким неординарним.


Новий образ Юрія Горбунова

Юрій Горбунов таким чином порадував прихильників його творчості — скоро світ побачить новий сезон популярного українського комедійного серіалу “Скажені сусіди”. А образ на фото з Інстаґрам-сторіз артиста — його добре відомий серіальний персонаж, Назарій Запухляк.

Назарій Запухляк та Юрій Горбунов

Ведучий є креативним продюсером та режисером телесеріалу “Скажені сусіди”. А окрім цього він ще виконує одну із другорядних ролей — ексцентричного Назарія Запухляка. Він — найкращий тамада Яблунівки, села, в якому відбуваються всі події серіалу. Він дуже самозакоханий та знає собі ціну, оскільки, чим більше нулів у його гонорарі, тим краще буде проведене весілля. Його зовнішній вигляд підкреслює жагу до багатства, але у комічному розумінні, через відсутність смаку.

Юрій Горбунов в серіалі “Скажені сусіди”

Сам серіал розповідає про дві типові українські родини — Середюків та Крижанівських, які постійно змагаються у тому, в кого весілля розкішніше, трава зеленіша, діти успішніші. Навколо пригод та пакостей цих двох сімей і закручений сюжет проєкту.
Тому не варто лякатися, Юрій Горбунов не перетворюється на Павла Зіброва. Вуса лише частинка екранного образу.Нагадаємо, Юрій Горбунов у 2017 році вперше став батьком. Його дружина, телеведуча Катя Осадча, народила артисту сина Івана.


sensatsiya.com