2 несподівані напої без цукру, які псують зуби - Новини Ю

2 несподівані напої без цукру, які псують зуби

24.11.2022   11:35    746


Напої можуть призвести до знебарвлення емалі, карієсу та навіть захворювань.

Загальновідомо, що вживання дуже великої кількості солодких напоїв може вплинути на наші зуби. Цукор збільшує зростання бактерій у зубах, які потім стирають захисну емаль, що призводить до карієсу. Однак це не єдиний інгредієнт, якого слід побоюватися, коли йдеться про наші зуби.


Люди зазвичай мало думають про те, що вони п’ють, і вплив напоїв на наше здоров’я, особливо на наші зуби. Недбале ставлення до того, що ми п’ємо, може призвести до зміни кольору зубів, карієсу, гінгівіту та захворювань пародонту. Багато шкідливих напоїв виразно смачні, але цей смак має свою частку недоліків і ризиків при регулярному вживанні, пише Express.

Кава

“Відомо, що кава викликає знебарвлення зубів, а також може фарбувати зуби”.

З’єднання хлорогенової кислоти в кавовому зерні може викликати зовнішню зміну кольору зубної емалі. Спробуйте пити каву через соломинку, щоб унеможливити прямий контакт із зубами, так як надмірне вживання кави також може прати емаль і підвищувати чутливість зубів.
«Кава також злегка кисла, що може сприяти руйнуванню емалі. Не говорячи вже про те, що доданий цукор може збільшити ризик карієсу».

Молоко

Вживання молочного молока зробить ваші зуби міцними, але якщо залишити молоко на зубах протягом тривалого часу, наприклад, на ніч, це призведе до того, що лактоза в молоці сприятиме розвитку карієсу. Лактоза є формою цукру.

«Спробуйте натомість пити несолодке мигдальне молоко, оскільки у ньому нуль грамів цукру, тоді як у молочному молоці 12 грамів на порцію по вісім унцій».


ukrhealth.net