ЗСУ просунулись далі за Лиман і вже звільнили ще один населений пункт (Мапа, Відео) - Новини Ю

ЗСУ просунулись далі за Лиман і вже звільнили ще один населений пункт (Мапа, Відео)

03.10.2022   17:39    1247


7days-ua.com

Фото – Телеграм Андрія Цаплієнка

Після взяття під повний контроль Лимана 2 жовтня українські війська продовжили контрнаступ на Донбасі і просунулись в бік Луганщини.


Як повідомив пізно ввечері 2 жовтня в ефірі єдиного телемарафону речник Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий, українські військові після взяття Лимана вибили російських окупантів і з села Торське біля Кремінної.
“Наші підрозділи вже взяли село Торське по дорозі до Кремінної і вражають вогнем артилерії підрозділи противника, які намагаються закріпитися в Кремінній і побудувати оборону”, – сказав Череватий.

Звільнена ЗСУ місто Лиман має стратегічне значення для українського контрнаступу на Донбасі. Далі Збройні сили можуть гнати російські війська з Кремінної і звільняти Рубіжне та всю Луганщину.

“Подолавши Кремінну, ЗСУ вийдуть на Сватове, Рубіжне і далі зможуть деокуповувати Луганську область… А там і Сєвєродонецьк і Лисичанськ, взяттям яких з неймовірними потугами російські війська так хвалилися влітку”, – пояснив речник Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий.