За тренуваннями українських військових у Німеччині намагалися шпигувати - Новини Ю

За тренуваннями українських військових у Німеччині намагалися шпигувати

02.10.2022   18:36    744
За тренуваннями українських військових у Німеччині намагалися шпигувати

Німецька бронемашина Дінго

Хто стоїть за можливим стеженням за українськими військовими, у міністерстві оборони Німеччини не повідомили, але неофіційно підозрюють Росію.

Невідомі особи, ймовірно, намагалися шпигувати за тренувальним полігоном Бундесвера Вільдфлекен за допомогою безпілотників у ніч із 30 вересня на 1 жовтня, де українські військові навчаються на бронеавтомобілях Dingo, повідомляє видання Business Insider.


Міністерство оборони Німеччини підтвердило, що після виявлення безпілотників у безпосередній близькості від військового полігону на кордоні між Баварією та Гессен було проведено поліцейську операцію, розслідування триває.

Від джерел у сфері безпеки Business Insider дізнався, що безпілотників біля тренувального полігону було щонайменше десять. При цьому стверджується, що “жодної небезпеки для громадськості у будь-який час не було”.
Хто стоїть за можливим стеженням за українськими військовими, у міністерстві не повідомили, але неофіційно підозрюють, що за цим може стояти Росія.

Нагадаємо, що це не перший подібний випадок. Наприкінці серпня стало відомо, що російські спецслужби створили агентурну мережу в європейських країнах, зокрема Німеччині, де збирали інформацію про озброєння, яке готується для постачання Україні, та тренування українських військових.

Після того як Сполучені Штати та Німеччина навесні оголосили, що українські солдати навчатимуться на західній зброї, наприклад Panzerhaubitze 2000, німецька влада помітила підозрілі автомобілі перед військовими об’єктами у Графенвері та Ідар-Оберштайні.

korrespondent.net