Не минає й дня, щоб у Мережі не обговорювали Настю Каменських. Якщо спочатку говорили про її раптовий приїзд в Україну та обговорювали фігуру, яка помітно змінилася за час життя закордоном, то потім заговорили про її «розлучення з Потапом», на тлі того, що співачка перестала носити обручку.


А сьогодні, 3 жовтня, у Мережі обговорюють її «неідеальне обличчя». Так, на відео, де Настя лежить на ліжку і дивиться в камеру, підспівуючи пісню Еnleo, яке з’явилося в Instagram-акаунті, багато хто розглянув на її щоці прищ.

“Прищик виліз”, “Потап давно не гавкає”, “Натуральна краса”, “Мавпа 🐵”, – писали в коментарях.Щоправда, основну частину шанувальників це зовсім не бентежило: «У кожного може таке бути», «Яка ви красуня 😍», «Був би поруч поцілував від душі», «Справжня модель», «Натуральна краса», «Ви наша перлина» .

Зазначимо, що на цьому відео на обличчі Каменських мінімум макіяжу – трохи туші на віях, підводка та матова помада в тон губ. Навіть незважаючи на деякі проблеми зі шкірою, виглядає артистка все одно приголомшливо.