У РФ серйозні проблеми з медзабезпеченням військових - розвідка - Новини Ю

У РФ серйозні проблеми з медзабезпеченням військових – розвідка

01.10.2022   09:00    1149
У РФ серйозні проблеми з медзабезпеченням військових - розвідка

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Армія РФ відчуває гостру нестачу медзасобів

Російській армії не вистачає сучасних засобів надання першої допомоги. Солдатам радять використовувати жіночі засоби гігієни для тампонади ран.

Медичне забезпечення російських бойових частин в Україні погіршується, що сприяє зниженню морального духу особового складу та небажанню проводити наступальні операції. Про це йдеться у звіті Міноборони Великобританії, опублікованому 30 вересня.


Зазначається, що деяким нещодавно мобілізованим росіянам рекомендували самостійно забезпечити себе засобами першої допомоги, зокрема жіночими гігієнічними засобами тампонади ран.

За даними британки розвідки, медична підготовка та поінформованість про надання першої допомоги в лавах російської армії недостатні.

“Деякі російські війська отримали сучасні бойові турнікети західного зразка, але прикріпили їх до свого спорядження за допомогою кабельних стяжок, а не за допомогою наданої липучки, ймовірно тому, що такого спорядження мало і його можуть вкрасти. Це майже напевно ускладнить або унеможливить своєчасне накладення джгута у разі катастрофічної кровотечі на полі бою”, – йдеться у звіті.
У Міноборони Британії наголосили, що невпевненість російських військовослужбовців у достатньому медичному забезпеченні майже напевно сприяє зниженню морального духу та небажанню проводити наступальні операції в Україні.

Раніше повідомлялося, що після оголошення мобілізації з РФ виїхала значна кількість громадян. Як вважають у британській розвідці, вона перевищує кількість російських сил, які вторглися до України у лютому.

korrespondent.net