Темно-синя сукня та лазуровий костюм: як виглядала Олена Зеленська під час візиту до Туреччини (ФОТО) - Новини Ю

Темно-синя сукня та лазуровий костюм: як виглядала Олена Зеленська під час візиту до Туреччини (ФОТО)

04.10.2022   10:41    1540

2 жовтня Олена Зеленська в рамках візиту до Туреччини провела низку важливих зустрічей та заходів. Так, перша леді зустрілася з Еміне Ердоган, Вселенським патріархом Варфоломієм та спустила на воду перший протичовновий корвет ВМС України “Гетьман Іван Мазепа”.

Зеленська розповіла, що перша леді Туреччини від початку повномасштабної війни в Україні приймала у своїй країні евакуйованих дітей-сиріт. Наразі Еміне Ердоган чекає на нову групу евакуйованих з дитячих будинків Одеської області. “Це наш дружній обов’язок”, – заявила дружина президента Реджепа Ердогана.


 
Протичовновий корвет “Гетьман Іван Мазепа” був збудований у Туреччині для України. До складу українського флоту його мають прийняти у 2024 році.

“У таких випадках до суден звертаються як до людей – з повагою та настановою. Отже, корвете “Гетьман Іван Мазепа”, бажаю тобі з честю нести український прапор. Попутного вітру, спокійного моря і лише перемог! Завжди пам’ятай свою турецьку батьківщину та неси славу Україні!” – побажала Олена Зеленська.

 
Також дружина Володимира Зеленського розповіла про ставлення до війни в Україні Вселенського патріарха Варфоломія – духовного лідера східних православних християн. Вона підкреслила, що християнський світогляд, мораль і цінності не мають для церкви РФ жодного значення.

“Варфоломій називає війну проти України не інакше як диявольською. І таку позицію він зайняв одразу. Ще у березні Вселенський патріархат надіслав першу гуманітарну допомогу Україні і продовжує це робити. І його очільник свідчить про антилюдську сутність російської війни”, – розповіла перша леді.

 

Образи Олени Зеленської у Туреччині

На офіційних зустрічах у Туреччині Зеленська з’явилася у двох вбраннях – лазуровому костюмі з жакетом і спідницею міді та стриманою темно-синьою сукнею з довгими рукавами.

Фото: instagram.com/olenazelenska_official

apostrophe.ua