Що станеться з організмом, якщо щодня пити чай - Новини Ю

Що станеться з організмом, якщо щодня пити чай

05.10.2022   18:00    692

Чай ми п’ємо щодня, і мало хто замислюється над тим, як впливає вживання цього напою на наш організм. У деяких випадках від вживання чаю варто відмовитись

Що станеться з організмом, якщо щодня пити чай

Медики назвали оптимальну добову дозу чаю, яка не зашкодить вашому організму.


У день рекомендується пити трохи більше трьох чашок чаю по 300 мл. Чорний чай у надмірних кількостях ушкоджує емаль зубів, а зелений провокує набряк обличчя. Крім того, теїн у складі чаю підвищує тиск, тому гіпертонікам на чай сильно не слід налягати.

Про користь чаю можна говорити набагато більше, ніж про будь-який інший напій. Якщо вибирати якісний продукт, без ароматизаторів та барвників, то такий напій захищає організм від раку. Вчені довели, що чорний чай (без додавання цукру) може знизити ризик діабету 2-го типу. Правильно вибраний сорт допоможе заспокоїти нервову систему перед сном та підбадьорити організм уранці після пробудження.
У чорному та зеленому чаї міститься вітамін P, який зміцнює імунітет. У період сезонних захворювань пити чай корисно як ніколи. Йдеться і про натуральні трав’яні і фруктові чаї, в які можна додавати мед, лимон, імбир і т.д.

Багато хто знає про те, що зелений чай покращує травлення, виводячи шлаки з організму. Таким чином, випиваючи щодня по кілька чашок такого чаю, ви худнете. А ще чай продовжує молодість. Доведено, що катехіни у складі зеленого чаю уповільнюють старіння шкіри.