Російським силовикам заборонили виїзд за кордон - Новини Ю

Російським силовикам заборонили виїзд за кордон

01.10.2022   15:31    948
Російським силовикам заборонили виїзд за кордон

Фото: ТАСС

Російським поліцейським заборонили виїзд за кордон

Поліцейським не можна виїжджати навіть до 15 країн, які росіянам раніше рекомендували для відвідин.

У Росії, на тлі мобілізації, що триває, поліцейським заборонили залишати країну, а правоохоронців, які мають допуск до держтаємниці, зобов’язали здати закордонні паспорти, повідомляють російські ЗМІ.


Так, російське видання База повідомляє, що розпорядження про заборону виїзду було підписано 23 вересня. Заборона діє щодо всього особового складу та керівництва МВС, включаючи жінок.

При цьому зазначається, що поліцейським не можна виїжджати навіть до 15 країн, які раніше рекомендували силовикам для відвідування. Йдеться про Абхазію, Азербайджан, Вірменію, Білорусь, В’єтнам, Казахстан, Киргизстан, Китай, Таїланд, Кубу, Таджикистан, Туреччину, Туркменістан, Узбекистан і Південну Осетію.

Тепер тим, у кого раніше було погоджено закордонний відпочинок, потрібно надати копії квитків та броні готелів, які було зроблено до 21 вересня.
Однак навіть це не гарантує можливості виїзду. Повідомляється, що одній зі співробітниць правоохоронних органів РФ заборонили виїзд, незважаючи на броню квитків та готелів.

korrespondent.net