Ріта Ора із "50 відтінків сірого" влаштувала справжній шторм у ванній - Новини Ю

Ріта Ора із “50 відтінків сірого” влаштувала справжній шторм у ванній

04.10.2022   15:50    981

Ріта Ора мало що залишила уяві, коли зняла свій одяг.

Ріта Ора влаштувала чудовий показ у своєму останньому наборі знімків у соцмережі. Вона зняла одяг і виставила напоказ свою вбивчу постать, позуючи у гігантській ванні.


Дану публікацію Ріта Ора розмістила на своїй сторінці у Instagram.

31-річна співачка подбала про те, щоб усі погляди були прикуті до неї, коли вона продемонструвала свою вбивчу постать, лежачи у гігантській ванні, наповненій рожевою водою.

Поклавши руки на груди і схрестивши ноги, білява красуня постаралася приховати свою скромність, коли вона позувала перед камерою.

На наступному кадрі відома співачка сіла і повернулася спиною до камери, демонструючи своє вражаюче татуювання на ребрах.

Підкресливши свою природну красу, Ріта показала своє обличчя без макіяжу і дозволила мокрим локонам спадати по спині каскадом.

Не дозволяючи навколишньому середовищу заважати її аксесуарам, зірка одягла безліч браслетів та кілька сережок, облившись яскравою водою.
Актриса «П’ятдесяти відтінків сірого» підписала галерею знімків: «Рожеві ванни, вино, бджоли та інше», що супроводжувалося кількома смайликами у вигляді сердець.

Шанувальники Ріти божеволіли від посту, коли один із них сказав: “Ти виглядаєш приголомшливо”.
Інший шанувальник написав: “Ріта, ти чудова!”
“Наша королева”, – прокоментував третій.