Простий спосіб вгамувати біль при артриті - Новини Ю

Простий спосіб вгамувати біль при артриті

06.10.2022   20:29    325
Наші пращури успішно лікували артроз за допомогою засобів, які є в кожному будинку.

ЯКЩО БОЛЯТЬ СУГЛОБИ.

Кожна людина хоча б одного разу в житті відчувала ниючий біль у суглобах. Це дуже неприємний стан, що відволікає від справ. Особливо неприємно, якщо біль виникає наприкінці робочого дня та заважає нормально відпочивати.


Іноді артрит (наукова назва цієї недуги) загострюється через переохолодження. І тоді неприємні відчуття можуть не проходити протягом кількох днів та ночей.

За словами лікаря-терапевта  Анни Морозової , найвірніший спосіб позбутися болю та симптомів артриту – змінити повністю свій спосіб життя, намагатися дотримуватися дієти (тільки відварені нежирні продукти і без солі).

ШВИДКИЙ СПОСІБ ПОЗБУТИСЯ БОЛЮ

Для людей, яким складно в одну мить поміняти спосіб життя, може стати в нагоді інша порада – з галузі народної медицини. Наші предки лікували артроз за допомогою звичайного яблучного оцту. І дуже продуктивно.

Способи використання яблучного оцту при болю в суглобах:
  • ванни . Змішайте 1 ст. яблучного оцту з 6 ст. води і замочіть у рідині руки чи ноги, які болять. Якщо біль виник у такому місці, яке ніяк не занурите в тазик з водою, зробіть компрес.
  • розтирання . Змішайте 2 ст. л. яблучного оцту та 1 ст. л. оливкової олії, ретельно перемішайте інгредієнти. Втирайте суміш у хворі суглоби. Якщо робити це щодня, то згодом біль може зовсім відступити.
  • напій . Додати 3 ст. л. яблучного оцту в 300 г води чи будь-який фруктовий сік. Пийте напій 3 десь у день перед їдою.

storinka.com.ua