Представлений новий Volkswagen Polo: світлодіодні фари вже в базовій комплектації - Новини Ю

Представлений новий Volkswagen Polo: світлодіодні фари вже в базовій комплектації

04.10.2022   14:00    956

Компанія Volkswagen представила рестайлінговий хетчбек Volkswagen Polo, що вийде на бразильському ринку. Зовні модель нагадує європейську версію, проте деталі відрізняються. У нього немає перемички, що світиться між передньою оптикою, а у ліхтарів інша форма.


Вже в базовій комплектації Polo оснащений світлодіодними фарами, і ця унікальна пропозиція у відповідному ціновому сегменті. Крім того, доступна цифрова панель приладів, клімат-контроль і мультимедійна система VW Play з додатком для інтернет-радіо, спеціальними налаштуваннями для миття і доступом до даних про автомобіль через смартфон.

Вже в базі є чотири подушки безпеки і система запобігання зіткнень. Молодша версія з літровим атмосферним двигуном отримала потужність 84 к.с. при 101 Нм моменту, що крутить, і комплектується 5-ступеневою механічною коробкою перемикання передач. Старша версія отримала турбований двигун об’ємом 1 л потужністю 116 к.с. зі 165 Нм крутного моменту. Окрім “механіки”, ця версія може працювати в парі з 6-діапазонним “автоматом”.
Фірмовим кольором рестайлінгового Volkswagen Polo стане новий червоний відтінок Sunset Red, що дебютував із кросовером Nivus. Також покупцям запропонують стайлінг-пакет Black Kit із чорними елементами декору.

У Бразилії хетчбек коштуватиме від 15 до 20 тис. доларів.


Аmpercar.com