Пошта Нідерландів доставила листівку через 42 роки після відправлення - Новини Ю

Пошта Нідерландів доставила листівку через 42 роки після відправлення

03.10.2022   20:30    1641

64-річна мешканка Нідерландів нарешті отримає листівку від своєї сестри із запізненням на 42 роки.

Про це пише The Guardian, повідомляє “Європейська правда”.

Листівка з простим написом “Вітання”, підписана Веронікою, Яном і Матіасом і адресована Людвіні і Піту Верхувенам у місті Ньов-Веннеп, на південний захід від Амстердама, була надіслана влітку 1980 року з міста Ховена в південній провінції Брабант.


Поштове відділення виявило її минулого тижня – через понад 40 років після відправлення – з поміткою “невірна/неповна адреса”.

“Цю листівку надіслала моя сестра Вероніка, – розповіла Людвіна Верховен. Її чоловік, якому вона також була адресована, і зять, який підписав листівку, з тих пір померли.

“Ян – мій зять, він помер чотири роки тому. Мій чоловік, Піт, покинув нас у лютому. Тому я вважаю, що отримати цю листівку дуже особливо”, – сказала вона.
Верхувен сказала, що вона не знає, чому листівка не була доставлена їй тоді. “Адреса на ній правильна. Насправді, я все ще живу там. І як так сталося, що вона раптом спливла саме зараз?”, – сказала вона.

У поштовому відділенні розгубилися в поясненнях. “У минулому, коли пошта сортувалася вручну, листівки іноді губилися. Або вона могла бути доставлена за неправильною адресою в 1980 році і залишатися там дотепер”, – сказав прессекретар.

Кемпінг Ховен, який з тих пір був перейменований, заявив, що найближчим часом перешле листівку до Верхувена.

eurointegration.com.ua