Переможець “Холостячки” Олександр Еллерт вперше показав свою реальну дружину - Новини Ю

Переможець “Холостячки” Олександр Еллерт вперше показав свою реальну дружину

04.10.2022   18:20    17758

Колишній хлопець української актриси і екс-холостячки Ксенії Мішиної Олександр Еллерт показав свою колишню законну дружину, з якою виховує спільну дитину.


Олександр Еллерт став переможцем 1 сезону шоу “Холостячка”. Актриса Ксенія Мішина у фіналі вибрала Олександра, відмовивши Олексію Тригубенко. Пара декілька разів розривала відносини і давала другий шанс, загалом вони майже рік зустрічалися, але історія кохання їх пари завершилася і у РАГС вони разом не пішли, хоча часто натякали на весілля у Мережі та розповідали в інтерв’ю, яким воно має бути.

Після початку повномасштабної війни в одному з інтерв’ю екс-холостячка зізнавалася, що 24 лютого 2022 року Саша допоміг їй з сином евакуюватися на захід країни з Києва, а деякий час після цього вони жили великою компанією в одному будинку ще з іншими друзями.

Ксенія Мішина і Саша Еллерт
Олександр Еллерт вперше показав свою реальну дружину

Це викликало чутки про те, що пара знову зійшлася, але Мішина це заперечила і звернулася до своїх прихильників з вимогою більше не асоціювати її з екс-коханим. Ксенія знаходиться зі своїм сином в Україні, а Еллерт відлетів у Америку і поки що не повертається назад.До відносин з Мішиною Олександр був одружений на іншій жінці, яка народила йому доньку Елю. Майбутню дружину Еллерт зустрів під час навчання в інституті. Закохані одразу почали зустрічатися, а коли зіграли весілля, то дуже скоро стали батьками, але шлюб протривав лише 2 роки.

Переможець “Холостячки” розповідав, що він мав амбіції і як комік часто їздив на виступи, хотів розвиватися, а його дружина не розуміла таких частих від’їздів. Вони віддалилися один від одного і розлучилися. Донька подружжя залишилася з мамою, але вона не забороняє колишньому з нею бачитися. Еллерт навіть приводив Елю на “Холостячку”, щоб познайомити з Мішиною. Ксенія знайшла спільну мову з дівчинкою і вже у відносинах познайомила її зі своїм сином Платоном.