Олександр Кривошапко повідомив, що його ексдружина Тетяна Денисова отримала російське громадянство - Новини Ю

Олександр Кривошапко повідомив, що його ексдружина Тетяна Денисова отримала російське громадянство

06.10.2022   09:20    2146

Фіналіст шоу “Х-Фактор” Олександр Кривошапко вразив мережу своїм зізнанням. Нещодавно він заговорив про Тетяну Денисову, з якою перебував у шлюбі. В інтерв’ю чоловік повідомив, що його ексдружина отримала російське громадянство.

Відомо, що хореографиня жодного разу не прокоментувала війну в Україні. Вона не засуджує російську агресію та ніяким чином не підтримує країну, в якій довгий час була суддею українських талант-шоу. Ба більше, наразі Тетяна Денисова займає суддівське крісло в одному з шоу Росії.


Також Олександр Кривошапко розповів, що ексдружина народилась в Калінінграді. Освіту вона теж здобувала в Росії. За словами співака, російське громадянство Тетяна Денисова отримала ще в грудні 2021 року. Про це чоловік дізнався зовсім випадково.

Після розлучення пара не спілкувалась декілька років. Втім, в листопаді 2021 року Олександр Кривошапко отримав повідомлення від ексдружини. Тетяні Денисовій було потрібне свідоцтво про розірвання шлюбу.

Пізніше хореографиня зізналась, що отримує російське громадянство. Саме через це вона запитувала про свідоцтво. Наразі Олександр Кривошапко не спілкується зі своєю ексдружиною. Ба більше, він засуджує її позицію щодо України.