Названі 2 способи зварити гречку за 5 хвилин - Новини Ю

Названі 2 способи зварити гречку за 5 хвилин

03.10.2022   15:50    573

Гречка – це смачна, поживна та корисна каша. Багато хто віддає перевагу саме їй як гарніру до риби, м’яса або овочевого салату. Крім цього, багато хто на основі цього продукту робить різні цікаві страви, наприклад, котлети. Однак є один мінус у цієї крупи. Справа в тому, що вона вариться досить довго. Але досвідчені кулінари знають два способи, які дозволять швидко отримати смачні та розсипчасті гарніри до обіду.


Варіант перший

Для цього треба заздалегідь зайнятися підготовкою крупи. Її слід перебрати і промити спочатку в холодній воді, а потім залити охолодженою кип’яченою водою. На склянку гречки достатньо взяти лише дві склянки рідини. Після цього крупу необхідно накрити кришкою та залишити на ніч.

Вранці воду треба злити. Потім потрібно обсмажувати продукт на сковороді близько 5 хвилин. При цьому можна додати вершкове масло, сіль та спеції.
Коли вогонь буде вимкнений, то сковороду потрібно закрити кришкою та залишити на 10 хвилин, щоб гречка встигла просочитися додатковими компонентами.

Варіант другий

Промиту крупу треба залити водою та поставити на вогонь. На склянку гречки при цьому слід брати лише дві склянки холодної води. У процесі варіння кашу потрібно помішувати. Після закипання слід готувати ще п’ять хвилин.

Як тільки гречка буде готова, то на 20 хвилин її потрібно залишити під кришкою. Після цього страву потрібно перемішати і подавати до столу.