Настя Каменських у шкіряній косусі дала пораду та розкрила, що може подарувати українцям оптимізм - Новини Ю

Настя Каменських у шкіряній косусі дала пораду та розкрила, що може подарувати українцям оптимізм

05.10.2022   17:50    536

Як повідомляє Politeka.net, українська співачка Настя Каменських зізналася, що її життя змінилося після вторгнення росії до України. Все те, що раніше у мирний час приносило радість, тепер творить дива. Своїми роздумами артистка поділилася в Instagram.


Зокрема, співачка розкрила, що тепер звичні речі для неї здатні подарувати їй оптимізм та емоційний заряд на деякий час. Знаменитість розповіла, що дуже любила танцювати, і перед війною їй навіть подарували круті танцювальні костюми, які вона так і не одягла. Артистка зазначила, що тільки тепер розуміє, що за першої ж нагоди потрібно повертатися до улюблених занять, розвантажувати психіку і подобатися собі.

“Тому хоча б іноді я намагаюся дозволяти приємним моментам повернутися у повсякденне життя, тому що воно у нас одне і, незважаючи ні на що, має продовжуватися: на заздрість ворогам!”, – розповіла Настя Каменських.
На фото Настя Каменських позує саме в тому костюмі, який їй подарували – він складається із чорних брюк і топу. Свій образ співачка вирішила доповнити чорною шкіряною курткою та білими кросівками на високій підошві.