Місіс Крим оштрафували за виконання української пісні: подробиці скандалу - Новини Ю

Місіс Крим оштрафували за виконання української пісні: подробиці скандалу

04.10.2022   19:38    891

Одіозна модель Ольга Валєєва, володарка титулу “Місіс Королева Краси Крим 2022”, опинилась в епіцентрі скандалу. На окупованому півострові місцева влада визнала її винною у скоєнні адміністративних правопорушень.


Валєєва зі своєю подругою публічно попросили вибачення на опублікованому відео у Telegram-каналі так званого “МВС” півострова.

 

 

Покарання для Місіс Крим та її подруги

За виконання на балконі української пісні “Ой, у лузі червона калина” Ольга Валєєва та її подруга, майстриня манікюру, стали отримувати погрози від проросійських користувачів соцмереж. Це не пройшло повз окупаційної місцевої влади. Так зване “МВС” Криму визнало Ольгу та її подругу винними у правопорушенні за двома статтями: “про дискредитацію збройних сил рф” та “про пропаганду символіки екстремістських організацій”.

Місіс Крим була оштрафована судом на 40 тисяч рублів (24 700 гривень. — Ред.). Подруга Валєєвої отримала 10 діб арешту. Покарання для одіозної моделі було менш суворим, оскільки вона має неповнолітніх дітей.
У Telegram-каналі так званого “МВС” Криму також з’явився відеозапис, де жінки просять вибачення за виконання пісні “Ой, у лузі червона калина”.

Хто така Валєєва

34-річна модель стверджує, що вона народилась у Криму. Проте Ольга є уродженкою Полтави. Тривалий час Валєєва жила зі своїм бойфрендом у російському Санкт-Петербурзі. Після розставання з ним переїхала до Криму. Валєєва виховує двох доньок. Цього року стала володаркою титулу “Місіс Королева Краси Крим” та отримала хвилю хейту за пластичні операції.