Ливан наш! “Слуга” Тищенко звинуватив нардепа Дубінського у створенні смішного фейку - Новини Ю

Ливан наш! “Слуга” Тищенко звинуватив нардепа Дубінського у створенні смішного фейку

03.10.2022   18:32    2637

Нардеп фракції “Слуга народу” Микола Тищенко опинився в епіцентрі чергового скандалу. Цього разу він звинуватив не менш одіозного колегу по парламенту Олександра Дубінського у поширенні  фейків.

Вранці 2 жовтня в мережі з’явився скріншот допису з нібито сторінки Тищенка у Facebook.


У дописі нардеп «звільнив» від російської окупантів Ліван замість Лиману: “Ливан наш! Я вкотре закликаю всіх народних депутатів їздити на передову до наших воїнів, підтримувати їх не з комфортних кресел у кабінетах, а особисто“, – написав Тищенко.

Якщо вважати скрін правдивим (допис зник зі сторінки), то можна припустити, що парламентар оскандалився через онлайн-переклад. Так, у дописі залишилося російське слово «кресел» замість «крісел».

Втім, згодом на сторінці Тищенка було оприлюднено допис, який присутній там й досі, про колишнього “слугу” Олександра Дубінського.

“(Не)Шановний «Мама любит скорость», знаю, як ти любиш піаритися на Тищенко у своєму телеграм-смітнику. Та коли кліпаєш ці фейки, знай, що їхню «правдивість» легко можна перевірити у журналі дій на сторінці фб. З перших днів нашого скликання ти перетворював українську сучасну політику, за вказівкою своїх хУзяїв, на фейкометання, розхитуючи ситуацію та нашу єдність зсередини. Саме через таких, як СашкО Дубінський, путін подумав, що зможе роз’єднати українців. Та зі зрадниками ми швидко розбираємось“, – написав нардеп.

Він також звернув увагу на те, що Дубінський нібито знаходиться у Польщі. “Я бачу, тобі у Польщі більш немає чим зайнятись, окрім як розганяти фейки. Та я сьогодні у Запорізькій області, а ти? Запрошую приєднатися. Чи хоча б вперше за 8 місяців війни завітати до свого робочого місця у Верховній Раді. Ти ще народний депутат?” – продовжив заочну дискусію Микола Тищенко.Станом на вечір 2 жовтня коментарів самого Дубінського не надходило.

Зауважимо, що обидва нардепи є мажоритарниками і мають безпосереднє відношення до Києва та області. Так, Тищенко було обрано по ОВО № 219 (Святошинський район столиці) а Дубінського – по 94-му округу (міста Обухів, Васильків).

bigkyiv.com.ua