Лідія Таран і Руслан Сенічкін підігріли чутки про роман - Новини Ю

Лідія Таран і Руслан Сенічкін підігріли чутки про роман

04.10.2022   20:50    2639
Лідію Таран і Руслана Сенічкіна запідозрили у романі після відвертих публікацій шоумена про його ставлення до колеги. У мережі спливли нещодавно світлини, які натякають, що між ведучими дійсно щось є.

Руслан Сенічкін і Лідія Таран вже давно працюють разом на телеканалі “1+1”. Проте, нещодавно її запідозрили у романі. Все через одкровення ведучого на честь Дня народження своєї колеги. Ну дуже ніжні дифірамби присвятив популярній білявці шоумен.

У коментарях прихильників навіть здивувалися, адже всі фанати були впевнені, що саме Людмила Барбір є у серці Руслана. При цьому зірки “Сніданку з 1+1” спростовують всі чутки, адже напарниця по студії має власну родину, люблячого чоловіка та дитину.

Лідія Таран і Руслан Сенічкін підігріли чутки про роман

А ось спільні фото зі світських заходів Таран та Сенічкін коментувати не хочуть. У мережі спливли світлини, де зірки стоять обіймаються, а на одній шоумен і взагалі став впритул до колеги.
Пару побачили разом у кіно у 2016-му році. Цікаво, що після таких світлин більше знаменитості намагалися на публіці не світитися.

Лідія Таран і Руслан Сенічкін підігріли чутки про роман

Та хіба можна приховати ту щирість, яка існує між цими ведучими. Руслан прямим текстом заявив у себе в Інстаграмі про те, що разом з Лідією пропрацював вже понад 12 років. Поділився також архівними світлинами популярної білявки, але за й отримав на горіхи. Екс-дружина Доманського аніяк не думала побачити себе у молоді, майже юні роки. Проте, була вдячна за такі теплі слова. Цікаво, що шоумен розповів ще про те, що саме Таран допомагала йому у всіх телевізійних починаннях та ділилася досвідом. Її зірковий чоловік вважає справжнім мастодонтом нашого шоу-бізнесу.

Нагадаємо, що Лідія давно розійшлася зі своїм чоловіком, якому подарувала дочку Василину. Вдруге знайти половинку не вдалося, а після війни ведуча й взагалі полишила Україну заради безпеки дитини. Андрій Доманський же одружився знову та створив повноцінну родину. Нині колишній знаменитості майже зник з інформаційного простору.