Конфуз у Кремлі: посіпаки путіна дрімали під час “святкової промови” - Новини Ю

Конфуз у Кремлі: посіпаки путіна дрімали під час “святкової промови”

02.10.2022   06:12    8896

промова російського диктатора путіна, очевидно, виявилась не надто цікавою для заступника голови Радбезу рф дмитра медведєва – він задрімав під час виступу хазяїна кремля.

Ще один учасник зустрічі, який сидів поруч з Медведєвим, дрімати почав ще до появи у залі путіна. Під час його промови він також мав втомлений та сонний вигляд, – повідомляє Главком.


У соцмережах також звернули увагу, що увесь зал слухав «святкову промову» кремлівського диктатора без жодного інтересу, навіть не намагаючись приховати нудьгу на своїх понурих обличчях.

Варто зазначити, що промова путіна вже ж мала принаймні одного «відданого глядача». Голова Чеченської республіки Рамзан Кадиров здивував усіх, коли пустив сльозу під час промови путіна. Схоже, його розчулив фрагмент, коли путін говорив, що росіяни «так люблять росію, що вишиковуються у черги до воєнкоматів».
Нагадаємо, сьогодні, 30 вересня, президент держави-агресорки путін виступив у кремлі зі зверненням до росіян щодо анексії окупованих територій України. російський диктатор зібрав у кремлі усіх, кого заведено називати політичною елітою росії, для свого «святкового звернення».