Дружина переможця “Голосу країни” Романа Сасанчина розповіла, що коїться з її шлюбом: “Бачу тільки дитину” - Новини Ю

Дружина переможця “Голосу країни” Романа Сасанчина розповіла, що коїться з її шлюбом: “Бачу тільки дитину”

05.10.2022   12:50    1918
Дружина знаменитого українського виконавця та переможця шоу “Голос країни” Романа Сасанчина Іванна, як живе після народження дитини від музиканта.

Минулого року у переможця вокального шоу “Голос країни” з’явилася дитина. Роман та його дружина Іванна стали батьками прекрасної дівчинки на ім’я Елізабет. Так як молода мама активно розвиває особистий мікроблог, шанувальники зіркового подружжя мали можливість спостерігати за тим, як дитинка росте та розвивається.

Іванна ділиться безцінним досвідом, який може бути не тільки цікавий користувачам мережі, але і дуже корисним. Втім, контент дівчини не обмежується лише розмовами про дитячі пелюшки. Дружина Романа активно розповідає про їхній побут, про те, як трансформується їхні стосунки і інколи навіть ділиться проблемами.

Дружина Романа Сасанчина розповіла, що коїться з її шлюбом

Так, нещодавно одна з шанувальниць Іванни порадила їй більше часу приділяти собі і не фокусуватися лише на догляді за дитиною. Блогерка погодилася зі своєю підписницею, заявивши, що після появи Елізабет вона забула і про себе, і про чоловіка.

Дружина Романа Сасанчина розповіла, що коїться з її шлюбом

“Це правда! Я забула і про себе, і про чоловіка. Бачу тільки дитину, і думаю, чи все вона має, та чи вистачає їй моїй опіки та любові”

Варто відзначити, що бажання завагітніти та народити дитину у Іванни було цілком свідомим. Дівчина дуже любить дітлахів і тішиться, коли проводить з ними час. Раніше блогерка працювала нянею, а також доглядала за своєю племінницею Міланкою, поки її мама знаходилася за кордоном.
Від будь-якої допомоги батьків дівчина відмовляється, аргументуючи свою позицію тим, що народжувала дитину для себе та чоловіка, і не стане привертати до догляду за малюком рідних, так як це її рішення і відповідальність.